jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۹۷۶۵۵ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۵

نماینده مردم تهران در مجلس در جریان بررسی توافقنامه ایران و اوگاندا در امور فرهنگی گفت: مجلس باید مهمترین تفاهنامه کشور در حوزه‌ی هسته‌ای که به استقلال، آزادی و حقوق فرزندانمان گره خورده را تصویب کند.

انتقاد از تصویب نشدن توافق هسته‌ای در مجلس

در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی حمید رسایی نماینده مردم تهران در جریان مخالفت با طرح امضای موافقت نامه همکاری فرهنگی، علمی و آموزشی با اوگاندا گفت: چرا نباید مهمترین تفاهنامه بزرگ کشور در حوزه‌ی هسته‌ای را که به استقلال، آزادی و حقوق فرزندانمان گره خورده است در مجلس تصویب کنیم اما توافق ایران و اوگاندا به تصویب مجلس می رسد؟

وی ادامه داد: چرا مجلس باید روی این لایحه بی‌اهمیت وقت بگذارد ولی در خصوص مهمترین توافقنامه کشور در حوزه‌ی هسته‌ای لایحه‌ای برای تصویب در مجلس ارائه نمی‌دهد؟

نماینده مردم تهران با بیان اینکه این رفتار، رفتار متناقضی است گفت: دولت می‌خواهد پروتکل الحاقی را داوطلبانه اجرا کند ولی برای رابطه فرهنگی و علمی با اوگاندا لایحه می‌دهد. با این لایحه باید مخالفت کرد تا رفتارهای متناقض خودش را نشان دهد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر