jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۹۶۱   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۱

صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد اعلام کرد: از ابتدای انتفاضه تاکنون 1400 کودک فلسطینی بر اثر حمله نیروهای اسرائیلی به مناطق فلسطینی کشته شده اند این سازمان در گزارشی تصریح کرد:230 نفر از این کودکان زیر12 سال بوده اند

در این گزارش که از سوی نمایندگی سازمان ملل در امان منتشر شد، از مقامهای اسرائیلی خواسته شده است تا به حملات خود بر ضد غیرنظامیان فلسطینی بویژه کودکان پایان دهند یونیسف از سازمان های بین المللی خواست تا برای کودکان زخمی فلسطین کمکهای بهداشتی و درمانی بفرستند.از سوی دیگر، سازمان بهداشت جهانی ، سه شنبه شب با انتشار بیانیه ای در ژنو اعلام کرد: وضعیت بهداشتی و سلامت مردم در مناطق اشغالی فلسطین نگران کننده و اسفناک است ومقادیر زیادی واکسن و پاکتهای خون به دلیل نبود برق و از کار افتادن سیستم های برودتی از بین رفته است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر