«سلمان‌خان»، از معروف‌ترین و محبوب‌ترین ستاره‌های بالیوودی به جرم قتل از سوی دادگاهی در هند به پنج سال زندان محکوم شد.
کد خبر: ۷۹۵۴۱۴
«سلمان خان» به اتهام قتل راهی زندان شد

این سوپراستار سینمای هند به دلیل عبور با خودرو از روی پنج نفر بی‌خانمان که در پیاده رو خوابیده بودند و کشتن یکی از آنها، به تحمل زندان محکوم شده است.

«سلمان خان» 49 ساله به دلیل رانندگی بی‌دقت و همچنین وارد کردن صدمات شدید به بازماندگان حادثه با محکومیت جداگانه‌ای رو به رو است، اما وکیل این بازیگر هندی اعلام کرده که نسبت به رای دادگاه اعتراض خواهند کرد و از بیماری وی صحبت به میان آورده است!

تحقیقات حاکی از آن است که سلمان‌خان در هنگام رانندگی از مشروبات الکلی استفاده کرده بوده، اما این ستاره بالیوودی اعلام کرده که او در حال رانندگی نبوده است.

1430916562831_100.png

«آشوک سین»، راننده این بازیگر گفته است که او در هنگام تصادف در سپتامبر 2002 رانندگی می‌کرده و به دلیل ترکیدن لاستیک کنترل ماشین را از دست داده و به سمت پیاده رو منحرف شده، اما قاضی دادگاه شهر بمبئی ضمن رد این ادعا اعلام کرده که سلمان‌خان در حالت غیرطبیعی رانندگی می‌کرده است.

سلمان‌خان از 16 سال پیش متهم به کشتن دو بچه آهوی نادر در مناطق حفاظت شده غرب هند نیز است که رای نهایی آن نیز به زودی اعلام می‌شود.

او یکی از سرشناس‌ترین بازیگران بالیوود است که در طول 27 سال فعالیت هنری خود در 90 فیلم به زبان هندی ایفای نقش کرده است . (ایسنا)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۲
ستتار
United States
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
۰
۰
تمام این ماجرا از اینجا آب میخوره كه سلمان خان مسلمان و بعدد از فیلم فراموشی كه نقش یه مسلمان رو بازی كرد بزور میخوان اون رو آدمكش بدونن این ماجرا ها به اینجا ختم نمیشه اونها هندو ها و گاو پرستان حتی میخواستن كه شاهرخ خان رو از كشور هند بیرون كنند و اون رو تهدید میكردند و امیر خان هم از زمانی كه در راهپیمایی ها برا وضعیت بعد مسلمانان بود شركت كرد تحت فشار قرار گرفت
ك
Singapore
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۹
۰
۰
اگه بیگناه خدا بهش كمك كنه ولی اگه گناهكار باید جرمش بكشه وبه بازماندگان مقتول دیه پرداخت كنه

نیازمندی ها