jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۵۱۶۸   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۴

جام جم ورزشی: یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ ایران که مدال المپیک را هم در کارنامه دارد اکنون با یک اتهام بزرگ غیر اخلاقی مواجه شده است.

نابودی یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ ورزش ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، زمانی که خبر اتهام غیر اخلاقی یک ورزشکار مدال آور المپیکی را شنیدیم با خودمان گفتیم قطعا شایعه است اما پس از بررسی ها متوجه شدیم متاسفانه این خبر کاملا صحت دارد و ورزشکار مربوطه نیز در زندان به سر می برد و در انتظار اعلام حکم جرم سنگین خود است. این ورزشکار اتفاقا یکی از اخلاق مداران ورزش ایران محسوب می شد که با روحیه باز و چهره خندان خود همیشه در محافل عمومی ظاهر می شد. او روابط عمومی بسیار گرمی دارد اما قطعا اکنون پاسخگوی هیچکس در رابطه با ماجراهای اخیر نخواهد بود. این اتفاق در کنار ده ها اتفاق ناپسند دیگر در رابطه با ورزشکاران نشان داد در ورزش ایران فرهنگ سازی چندانی برای ورزشکاران صورت نگرفته است. هنوز برای بسیاری از ورزشکاران مدال آوری در اولویت قرار دارد و به غیر آن هیچ برنامه دیگری برای آنها در نظر گرفته نمی شود. این ورزشکار با اتهام بزرگی که با آن روبروست بخش دیگری از فرهنگ معیوب جامعه ورزش را نشان می دهد. شاید این موضوع مطرح شود که در ورزش دنیا نیز به دفعات این اتفاق برای مشاهیر ورزشی افتاده است اما واقعا در میان المپیکی های مدال آور 10 سال اخیر کدامشان با چنین اتهام سنگینی روبرو شده است؟ کاش به جای اهمیت به مدال آوری این ورزشکار و سایر ورزشکاران دیگر سایر مسائل به آنها یادآوری می شد تا اکنون بابت شنیدن خبر اتهام بسیار ناپسند و غیراخلاقی ورزشکار مدال آور المپیکی مان حیرت نکنیم. به هر حال یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ ورزش ایران خیلی راحت نابود شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها