jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۵۱۶۸   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۴

جام جم ورزشی: یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ ایران که مدال المپیک را هم در کارنامه دارد اکنون با یک اتهام بزرگ غیر اخلاقی مواجه شده است.

نابودی یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ ورزش ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، زمانی که خبر اتهام غیر اخلاقی یک ورزشکار مدال آور المپیکی را شنیدیم با خودمان گفتیم قطعا شایعه است اما پس از بررسی ها متوجه شدیم متاسفانه این خبر کاملا صحت دارد و ورزشکار مربوطه نیز در زندان به سر می برد و در انتظار اعلام حکم جرم سنگین خود است. این ورزشکار اتفاقا یکی از اخلاق مداران ورزش ایران محسوب می شد که با روحیه باز و چهره خندان خود همیشه در محافل عمومی ظاهر می شد. او روابط عمومی بسیار گرمی دارد اما قطعا اکنون پاسخگوی هیچکس در رابطه با ماجراهای اخیر نخواهد بود. این اتفاق در کنار ده ها اتفاق ناپسند دیگر در رابطه با ورزشکاران نشان داد در ورزش ایران فرهنگ سازی چندانی برای ورزشکاران صورت نگرفته است. هنوز برای بسیاری از ورزشکاران مدال آوری در اولویت قرار دارد و به غیر آن هیچ برنامه دیگری برای آنها در نظر گرفته نمی شود. این ورزشکار با اتهام بزرگی که با آن روبروست بخش دیگری از فرهنگ معیوب جامعه ورزش را نشان می دهد. شاید این موضوع مطرح شود که در ورزش دنیا نیز به دفعات این اتفاق برای مشاهیر ورزشی افتاده است اما واقعا در میان المپیکی های مدال آور 10 سال اخیر کدامشان با چنین اتهام سنگینی روبرو شده است؟ کاش به جای اهمیت به مدال آوری این ورزشکار و سایر ورزشکاران دیگر سایر مسائل به آنها یادآوری می شد تا اکنون بابت شنیدن خبر اتهام بسیار ناپسند و غیراخلاقی ورزشکار مدال آور المپیکی مان حیرت نکنیم. به هر حال یکی از بزرگ ترین ورزشکاران تاریخ ورزش ایران خیلی راحت نابود شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر