Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۹۳۶۵۳ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۸

معاون عربی- آفریقا وزیر امور خارجه، سکوت برخی کشورها در قبال استمرار تجاوز عربستان به یمن و ادامه محاصره انسانی مردم مظلوم این کشور را غیر قابل قبول دانست و گفت: زمان برای این اقدامات ماجراجویانه به پایان رسیده است و همه باید به امنیت منطقه و ایفای نقش سازنده بیاندیشند.

زمان اقدامات ماجراجویانه عربستان به پایان رسیده است

حسین امیر عبداللهیان در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما، گفت: تمرکزعربستان سعودی بر جنگ ضد یمن صرفا کمک به تقویت رژیم صهیونیستی و گروه های تروریستی را سبب شده است.

وی افزود: تهران از "گفتگوی یمنی - یمنی"، در مکان مورد توافق همه گروه های داخلی حمایت می کند و هرگونه مداخله خارجی در این کشور را مردود می داند.

امیر عبداللهیان با بیان اینکه امنیت یمن را امنیت منطقه و ایران می دانیم، هشدار داد: اجازه داده نخواهد شد دیگران امنیت مشترک ما را با اقدامات ماجرا جویانه به بازی بگیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
والدین نگران و مدیران مستاصل

والدین نگران و مدیران مستاصل

شیوه تصمیم‌گیری درباره نحوه بازگشایی مدارس در سال‌ تحصیلی جدید و البته نوع ابلاغ این تصمیم نشان داد مسؤولان دولتی اصولا خودشان در این زمینه دچار سردرگمی بودند و سوال بزرگی که مطرح می‌شود، این است دولتی که نمی‌تواند درباره نحوه آغاز سال‌تحصیلی تصمیم بگیرد، چگونه می‌تواند برای مسائل مهم‌تر کشور تصمیم‌گیری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر