jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۲۲۳۸   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

ردپای احسان علیخانی در ابقای کی روش! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز هفتم اردیبهشت را اینجا ببینید.

ردپای احسان علیخانی در ابقای کی روش! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، تساوی دو بر دو پرسپولیس مقابل سایپا حالا پروفسور برانکو را تحت فشار قرار داده است. هواداران پس از تساوی تیمشان مقابل سایپا بسیار عصبانی شدند و این عصبانیت را بر سر میلاد میداوودی بازیکن سایپا که نماد 4 را به آنها نشان داده بود خالی کردند، آن هم با بطری آب! روزنامه خبرورزشی از قرار گرفتن 9 پرسپولیسی و 3 خارجی در لیست مازاد برانکو خبر داده اند که البته اصلا خبر عجیبی نیست. روزنامه ایران ورزشی از غضب کریم باقری به پیام صادقیان می نویسد و روزنامه گل هم از رد پای احسان علیخانی مجری تلویزیون در ابقای کی روش می نویسد. پیروزی تراکتور و درگذشت حجت اله خطیب سرپرست سابق فدراسیون کشتی از دیگر عناوین مهم روزنامه های ورزشی امروز هستند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر