jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۱۸۴۲   ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۲

جام جم ورزشی: علی پروین ویترین افتخارات تیم پرسپولیس عکسی قدیمی از خود را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

تصویری از علی پروین نوجوان و اولین کهکشان پر ستاره پرسپولیس

علی پروین شماره 7 تمام نشدنی پرسپولیسی ها عکسی قدیمی از خود را در جمع اولین تیم پرسپولیس منتشر کرده. عکسی که در زمان گرفتنش کمتر از 20 سال سن داشته . او در جمع ستاره هایی چون دهداری ، هما بهزادی ، حسین کلانی ، جعفر کاشانی ، جاسمیان ، شیرزادگان ، ایرانپاک و خیلی دیگر از ستاره های ان دهه فوتبال ایران چندان نام بزرگی نبود و جوانی جویای نام محسوب می شد. پروین تازه از اوایل دهه 50 اوج گرفت. اگرچه در 17 سالگی هم فوتبالیست قابلی بود.

علی پروین این روزها تمام حضورش در فوتبال به همین تصاویری که در صفحه اینستاگرامش منتشر می کند ، محدود شده. او که از حسین هدایتی دلخور است ، سعی کرده تا زمان واگذاری تیم ، سکوتی مطلق داشته باشد.

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر