jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۹۰۰۴۸ ۳۱ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۱

خبرگزاری رویترز روز دوشنبه گزارش داد بنابه جدیدترین گزارش ماهانه آژانس بین المللی انرژی اتمی ، ایران پایبندی خود به توافق موقت نوامبر 2013 را حفظ کرده است.

آژانس:‌ ایران همچنان به همه تعهدات خود پایبند است

به گزارش خبرگزاری رویترز،گزارش تازه آژانس بین المللی تاکیدمی کند ایران همچنان زیر پنج درصد به غنی سازی اورانیوم پرداخته و هیچگونه پیشرفت جدیدی در دو سایت فردو و آب سنگین اراک نداشته است.

آژانس بین المللی انرژی اتمی بر پایبندی ایران بر برنامه اقدام مشترک با قدرتهای بزرگ تاکید کرد.

مذاکرات آژانس بین المللی انرژی اتمی با مقامات تهران موازی با مذاکرات ایران با گروه 1+5 انجام می شود که هدف از آن رسیدن به توافق جامع هسته ای بین تهران و این کشورهاست.

ایران و گروه 5+1 پس از 9 روز مذاکرات فشرده هسته ای در لوزان سوییس در فروردین ماه به تفاهم بر سرچارچوب توافق نهایی رسیدند. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

در چند روز گذشته لفاظی‌های بسیاری مبنی بر این‌که ممکن است یک جنگ بین ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران رخ دهد صورت گرفته است که بیشترین سهم در این لفاظی‌ها مربوط به دیپلمات‌های غربی و رسانه‌های نزدیک و وابسته به آنها بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر