گپ و گفتی با حسین محب‌اهری، بازیگر نقش «منوچهر» در سریال دردسرهای عظیم2

حال این روزهایم را دوست دارم

مجموعه ماه رمضانی «دردسرهای عظیم 2» با اضافه شدن بازیگران جدیدی از جمله امیرحسین صدیق‌، حسین محب اهری‌ و فریده سپاه‌منصور‌ در منطقه سوهانک تهران در حال تصویربرداری است.
کد خبر: ۷۸۷۷۹۵
بازیگران جدید در «دردسرهای عظیم 2»

قصه سری جدید «دردسرهای عظیم» در ادامه همان سری اول از سر گرفته می‌شود و بهار و همسرش که جواد عزتی و الناز حبیبی نقش آنان را ایفا می‌کنند، با بچه‌ای که پیدا شده است ماجراهایی را شروع می‌کنند.

مجموعه «دردسرهای عظیم2» به تهیه‌کنندگی مهرام مهام که یکی از گزینه‌های رمضانی شبکه سه سیماست، روز جمعه - 21 فروردین ماه - در منطقه سوهانک تهران کلید خورد.

تمام بازیگرانی که پیش از این در مجموعه «دردسرهای عظیم» حضور داشتند در این مجموعه نیز حضور دارند.

مجموعه‌ «دردسرهای عظیم» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد برای ایام رمضان ساخته می‌شود و در طول چند روزی که مجموعه کلید خورده است اکثر بازیگران به جز مهدی هاشمی مقابل دوربین رفته‌اند.

اکثر لوکیشن‌های مجموعه «دردسرهای عظیم2» در بلوار ارتش، سوهانک و لویزان خواهد بود.

از تفاوت‌هایی که در سری جدید این مجموعه مشهود است تغییر لوکیشنی است که کاراکترهای این مجموعه پیش از این در آن زندگی می‌کردند. ادامه این سریال قرار است در لوکیشن جدید باشد.

برزو نیک‌نژاد کارگردانی این اثر را عهده‌دار است و علیرضا کاظمی‌پور و امیر عربی نیز در حال نگارش متن دردسرهای عظیم هستند.

در سری اول این سریال بازیگرانی چون: مهدی هاشمی، الناز حبیبی، جواد عزتی، شهین تسلیمی، پرستو گلستانی، زهره فکور صبور، امیر غفارمنش، اشکان اشتیاق و ... نقش آفرینی کردند. (ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها