jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۸۷۲۰۵   ۲۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۱:۲۰

نتایج تازه ترین نظرسنجی جام جم آنلاین نشان می دهد 75 درصد مردم ایران از تفاهم هسته ای اخیر که در لوزان سوییس میان ایران و کشورهای گروه موسوم به 1 + 5 بدست آمد، رضایت دارند.

رضایت اکثریت قاطع مردم ایران از تفاهم هسته ای لوزان سوییس

در این نظرسنجی که از زمان اعلام بیانیه لوزان در 14 فروردین تا عصر امروز یکشنبه - 23 فروردین- در سایت جام جم آنلاین برگزار شد، در مجموع بیش از 10 هزار نفر شرکت کردند و 75 درصد آنها رضایت خود را از تفاهم بدست آمده ابراز کردند.

بر اساس نتایج بدست آمده، بیش از 15 درصد اعلام کردند که از تفاهم لوزان راضی نیستند و نزدیک به 10 درصد هم گفتند که در باره آن، نظر موافق یا مخالف ندارند.

سوال نظرسنجی و پاسخ های بدست آمده چنین است:

آیا از تفاهم سیاسی صورت گرفته در لوزان سوییس میان ایران و کشورهای گروه 1 + 5 در باره برنامه هسته ای ، راضی هستید؟


نتایج نظرسنجی:

1. بلی

75.00%

2. خیر

15.76%

3. نظری ندارم

9.24%

مجموع کل آرا: 10484

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها