jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۸۷۲۰۵ ۲۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۲۱:۲۰

نتایج تازه ترین نظرسنجی جام جم آنلاین نشان می دهد 75 درصد مردم ایران از تفاهم هسته ای اخیر که در لوزان سوییس میان ایران و کشورهای گروه موسوم به 1 + 5 بدست آمد، رضایت دارند.

رضایت اکثریت قاطع مردم ایران از تفاهم هسته ای لوزان سوییس

در این نظرسنجی که از زمان اعلام بیانیه لوزان در 14 فروردین تا عصر امروز یکشنبه - 23 فروردین- در سایت جام جم آنلاین برگزار شد، در مجموع بیش از 10 هزار نفر شرکت کردند و 75 درصد آنها رضایت خود را از تفاهم بدست آمده ابراز کردند.

بر اساس نتایج بدست آمده، بیش از 15 درصد اعلام کردند که از تفاهم لوزان راضی نیستند و نزدیک به 10 درصد هم گفتند که در باره آن، نظر موافق یا مخالف ندارند.

سوال نظرسنجی و پاسخ های بدست آمده چنین است:

آیا از تفاهم سیاسی صورت گرفته در لوزان سوییس میان ایران و کشورهای گروه 1 + 5 در باره برنامه هسته ای ، راضی هستید؟


نتایج نظرسنجی:

1. بلی

75.00%

2. خیر

15.76%

3. نظری ندارم

9.24%

مجموع کل آرا: 10484

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر