jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۴۰۲۴   ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۱

جام جم ورزشی: تصاویری جالب از یک مسابقه بوکس مربوط به 100 سال پیش را ببینید.

نخستین قهرمان سیاه پوست دنیای بوکس/رینگی که شبیه جهنم بود +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تصاویری که می بینید مربوط به 100 سال پیش است، یعنی سال 1915. در این مسابقه بوکس که در فضای آزاد و در هاوانای کوبا برگزار شد دو بوکسور مطرح آن زمان به نام های جک جانسون و جس ویلارد به مصاف هم رفتند. گفتنی است جانسون در سال 1908 به نخستین قهرمان سیاه پوست دنیای بوکس تبدیل شد. این دو بوکسور در گرمای 40 درجه هاوانا و در میان جمعیت مشتاق زیادی به مصاف یکدیگر رفتند. آن مسابقه به دلیل گرمای بیش از حد هوا و تعداد طولانی راندها (26 راند) به رینگ جهنمی معروف شد. برنده این جدال نفس گیر کسی نبود جز ویلارد آمریکایی. در زیر تصاویری از رینگ جهنمی را می بینید، رینگی که مربوط به 100 سال پیش است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر