jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۳۲۸۰   ۱۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۲

جام جم ورزشی: جواد نکونام با رد شایعات درباره بازی خداحافظی خود برابر سوئد عنوان کرد برنامه‌ای برای خداحافظی از تیم ملی ایران ندارد.

نکونام: برنامه‌ای برای خداحافظی از تیم ملی ندارم

مدت هاست که شایعات زیادی ردباره وضعیت جواد نکوانم در تیم ملی ایران به گوش می‌رسد. در حالی که این هافبک 34 ساله پیش از این گفته بود که پس از جام ملت های آسیا کفش هایش را خواهد آویخت، او در دیدار برابر شیلی به میدان رفت و گلزنی هم کرد و به نظر می‌رسد می خواهد در بازی های آینده نیز همراه تیم ملی ایران باشد.

جواد نکونام که در حال حاضر رکورددار بازی در تیم ملی ایران است در حال حاضر همراه سایر نفرات تیم ملی ایران در سوئد به سر می‌برد تا فرداشب برابر یکی از تیم های صاحب نام اروپا به میدان برود. او در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی درباره خداحافظی از تیم ملی ایران گفت: فعلا هیچ برنامه‌ای برای خداحافظی از تیم ملی ایران را ندارم و می خواهم به فعالیتم در تیم ملی ایران ادامه دهم.

جواد نکونام در حال حاضر مسن‌ترین بازیکن تیم ملی ایران است و معلوم نیست در انتخابی جام جهانی 2018 همراه ایران باشد یا خیر. همچنین ممکن است سرنوشت مربی یتم ملی ایران نیز روی تصمیم کاپیتان تیم ملی ایران تاثیر بگذارد. کارلوس کی‌روس پرتغالی اعتقاد خاصی به این بازیکن داشته است و معلوم نیست در صورت کنار رفتن کی روش و آمدن مربی جدید ، آینده "نکو" چه خواهد شد.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر