jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۳۱۷۲   ۰۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۵

جام جم ورزشی: 33هزار بلیط دیدار تیمهای ملی ایران و سوئد تا امروز پیش فروش شده است.

33 هزار بلیط ایران - سوئد به فروش رفت

تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوئد از ساعت 23 سه‌شنبه 11 فروردین در دیدار تدارکاتی در ورزشگاه فرنز آره‌نا شهر استکهلم سوئد به مصاف هم خواهند رفت.
برهمین اساس و طبق اخبار رسیده، تا امروز برای این مسابقه 33 هزار بلیط پیش‌فروش شده است که از این تعداد 25 هزار ایرانی بلیط‌های این مسابقه را تهیه کردند تا بتوانند دیدار دوستانه دو تیم را از نزدیک تماشا کنند.
نکته قابل توجه اینکه در سطح شهر استکهلم نیز بنرهای تبلیغاتی این مسابقه در حالی نصب شده که عکس زلاتان ابراهیموویچ فوق‌ ستاره سوئدی‌ها در جلوی تمام بازیکنان این تیم دیده می‌شود تا به نوعی برای حضور بیشتر تماشاگران در ورزشگاه، هواداران دو کشور ترغیب شوند.
این ورزشگاه گنجایش 50 هزار نفر را دارد که به این ترتیب به نظر می رسد در روز بیشتر سکو‌ها پر باشد.
قرار است داورانی از کشور هلند این مسابقه را قضاوت کنند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر