jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۸۲۶۱۷   ۰۴ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۱:۳۱

برنامه بازی​های دوستانه ملی

مصاف قهرمان جام​جهانی با قهرمان آسیا

بازی​های دوستانه ملی از فردا شب در سراسر جهان برگزار خواهد شد و تیم‌های ملی برابر هم به میدان خواهند رفت.

مصاف قهرمان جام​جهانی با قهرمان آسیا

تنور بازی​های ملی در فوتبال جهان پس از ماه‌ها روشن شده است و از فردا شب (چهارشنبه) بازی​های ملی در سراسر جهان پیگیری خواهد شد. در این بین تیم‌های اروپایی برای آمادگی برای حضور در انتخابی یورو 2016 فرانسه برابر هم به میدان خواهند رفت.

در یکی از حساس​ترین بازی‌های دوستانه ملی که فردا برگزار خواهد شد آلمان قهرمان جام جهانی 2014 برزیل باید برابر استرالیا به میدان برود که همین چند ماه پیش موفق شد در خانه خود قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را جشن بگیرد. آخرین باری که این دو تیم برابر هم به میدان رفتند در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بود که ژرمن​ها در یک بازی برتر موفق شدند با نتیجه پرگل 4 بر صفر برابر حریف خود به پیروزی برسند. آلمان که چند روز پس از این بازی باید برابر گرجستان در انتخابی یورو 2016 به میدان برود نتوانسته پس از جام جهانی برزیل نتایج درخشان خود را تکرار کند و همین باعث شده است تا از صدر جدول گروه خود در انتخابی یورو 2016 فاصله بگیرد.

استرالیا نیز مثل خیلی از تیم‌های دیگر در قاره آسیا باید خودش را برای حضور در انتخابی جام ملت‌های آسیا و جام جهانی روسیه آماده کند و این دیدار می​تواند برای شاگردان پوستج‌اوغلو محک خوبی باشد. استرالیایی‌ها با این دیدار می​توانند فاصله خود را با فوتبال سطح اول جهان بسنجد. این دیدار برای قاره آسیا نیز دیدار مهمی خواهد بود تا فاصله بهترین تیم این قاره با قهرمان جهان مشخص خواهد شد.

برنامه مسابقات (چهارشنبه 5 فروردین)

آلمان - استرالیا

اسکاتلند - ایرلندشمالی

دانمارک - آمریکا

سوئیس - آفریقای جنوبی

گرجستان - مالت

نیجریه - اوگاندا

غنا - نامیبیا

چین - فیلیپین

سایر بازی‌های ملی دوستانه روز پنجشنبه و جمعه پیگیری خواهد شد که تیم ملی ایران باید پنجشنبه شب در اتریش برابر شیلی به میدان برود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر