رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴:

سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»

مهمترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۳ انتخاب شد

ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است

«ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است.» این جمله حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ی جهانی‌ جریانهای افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» به عنوان مهمترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب اسلامی در سال ۹۳ از نگاه مردم انتخاب شد.
کد خبر: ۷۸۱۹۳۷
ملت، عاشق مبارزه‌ با صهیونیستها است

به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه​ای، در نظرسنجی‌ای که از هفدهم تا بیست‌و‌ششم اسفندماه توسط پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR با موضوع مهمترین جمله سال رهبر انقلاب از دید کاربران برگزار شد، مردم، جملات گوناگونی را انتخاب کردند. مجموع حدود ۵هزار پیامک و ۴هزار و پانصد نظر دریافت شده نشان میدهد سه جمله‌ی پرتکرار زیر در میان پاسخ‌ها، مهمترین جملات رهبر انقلاب از نظر کاربران در سال نود و سه هستند:

سومین جمله برتر به انتخاب مخاطبان، جمله‌ای از بیانات رهبر انقلاب در اولین روز سال ۱۳۹۳ در حرم مطهر رضوی بود: «چشم‌مان به دست دشمن نباشد که کی این تحریم را برمیدارد، کی فلان نقطه را موافقت میکند؛ به درک! نگاه کنیم ببینیم خودمان چه کار میتوانیم بکنیم.»


دومین جمله منتخب مخاطبان، واکنش رهبر انقلاب به گره زدن «مسئله امنیت اسرائیل» به مذاکرات هسته‌ای توسط یکی از طرف‌های مذاکره بود: «امنیت اسرائیل تأمین نخواهد شد چه توافق هسته‌ای بشود و چه نشود.»

و اما مهمترین جمله سال ۹۲ از نظر مردم:

رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ی جهانی‌ جریانهای افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام» ضمن اینکه یکی از وظایف علمای جهان اسلام را اهتمام به قضیّه‌ی فلسطین خواندند، دولت و ملت ایران را در مسئله دفاع از فلسطین هم‌زبان دانستند و گفتند: «گاهی بعضی از جوانهای ما که مراجعه میکنند و جوابی نمی‌شنوند، به من نامه مینویسند و التماس میکنند که اجازه بدهید ما برویم در صفوف مقدم با رژیم صهیونیستی بجنگیم. ملت، عاشق مبارزه‌ی با صهیونیست‌ها است.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
حزب الله
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
۰
۰
خداوند سایه آقا را بالای سرمان نگه دارد
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۳
۰
۰
تمام جملات آقا مهم و تاثیرگذلر است. ولی جمله برتر همبنه. ملت عاشق مبارزه با صهیونیست هاست. خدا حفظ كنه رهبر با بصیرتمون رو

نیازمندی ها