jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۸۱۲۶۰   ۲۶ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۰

زوج معتاد که در پوشش مسافر دربستی از رانندگان سرقت می‌کردند، در دام ماموران پلیس گرفتار شدند.

نقشه زوج جوان برای سرقت از رانندگان

به گزارش جام‌جم، بیست و چهارم اسفند امسال مردی با حضور در کلانتری 154 چیتگر از زن و مردی به اتهام سرقت خودروی پرایدش و سوءقصد شکایت کرد و گفت: یک ساعت پیش در حال بازگشت به تهران بودم که در محمدشهر کرج زن و مرد جوانی را به صورت دربستی سوار خودروی خود کردم. نزدیک منطقه وردآورد، مرد مسافر از من خواست در حاشیه جاده توقف کنم. به او اعتراض کرده و با مرد مسافر درگیر شدم. در همین موقع زنش که در صندلی عقب نشسته بود طنابی را به دور گردنم انداخت و محکم کشید.

وی ادامه داد: سارقان وقتی نیمه جان شدم، دست و پای مرا با طناب بستند و با سرقت پول و خودرویم، مرا در حاشیه جاده رها کرده و گریختند.

با شکایت این مرد، زن و مرد جوان تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفتند و ماموران برای دستگیری آنها اطراف محل حادثه را جستجو کرده و مشخصات خودروی سرقتی در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت. در ادامه تجسس‌های پلیسی ماموران روز بعد در حوالی عوارضی، خودروی سرقتی را شناسایی کرده و زوج سارق را دستگیر کردند.

زوج سارق برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شدند که در جریان تحقیقات به سرقت‌های سریالی از رانندگان اعتراف کردند.

زن جوان در اظهاراتش گفت: من و همسرم مدتی پیش با هم آشنا شده و ازدواج کردیم. او مدعی بود که در زمینه خرید و فروش خودرو فعالیت دارد. از یک ماه پیش متوجه شدم همسرم سارق خودروست بنابراین با توجه به این‌که هردویمان معتاد به شیشه بودیم، مرا مجبور به همکاری در سرقت کرد. با شناسایی خودروهای مسافربر، به عنوان مسافر دربستی سوار خودرو شده و در میان راه زورگیری‌ها را مرتکب می‌شدیم. پس از سرقت لوازم با ارزش خودرو، آن را در محل خلوت رها می‌کردیم.

با اعتراف زن سارق، شوهرش هم گفته‌های او را تائید کرد و گفت طراح این دزدی‌های خشن سریالی بوده است. متهمان با دستور قضایی بازپرس عموزاده، رئیس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها