jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۸۰۰۴۲   ۲۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: دنی آلوز از کسانی که برای او و آینده اش شایعه سازی می کنند به شدت انتقاد کرد.

وقتی آلوز از شایعات یک عده گوسفند خسته می شود! /کاریکاتور

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته نیز آلوس در اینستاگرام خود با انتشار دو عکس از صفحه اول روزنامه مارکا که مربوط به آخرین فصل حضورش در سویا و پیش از پیوستنش به بارسلونا می شد نوشت :" واقعا حرف هایی که در مورد من زده شده است را باور می کنید؟ از شنیدن شایعاتی که یک عده گوسفند بر علیه من درست کرده اند و از دست دروغ هایشان خسته شده ام. تا روزی که در بارسلونا هستم، مثل همیشه عاشقانه به این تیم متعهد خواهم ماند و هر زمان که بخواهم این باشگاه را ترک کنم، مثل روزی که خبر پیوستنم به بارسا را اعلام کردم، آنقدر شهامت دارم که خبر جدائیم را نیز خودم به هواداران بگویم."

عمر مومانی کاریکاتوریست سایت بین المللی گل پس از این اظهار نظر آلوز که البته خطاب به برخی از خبرنگاران بود اینگونه طرح جدید خود را کشیده است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها