jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۷۹۵۴   ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۸:۴۹

جام جم ورزشی: شکست غیر منتظره رئال مادرید در دیدار شب گذشته مقابل اتلتیک بیلبائو راه بارسلونا را برای رسیدن به صدر جدول هموار کرد.

شکست غیر منتظره رئال راه بارسا را هموار کرد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته بیست و ششم رقابتهای لالیگای اسپانیا شنبه شب با شکست غیرمنتظره رئال مادرید همراه شد. این تیم که در زمین اتلتیکو بیلبائو به میدان رفته بود با حساب یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد. آریتز آدوریز در دقیقه ۲۶ زننده تنها گل این دیدار بود. رئال مادرید با این پیروزی 61 امتیازی باقی ماند. بارسلونا که رده دوم پس از رئال قرار دارد در صورت پیروزی احتمالی مقابل رایووایکانو در بازی امشب جای رقیب خود را در صدر می گیرد.

در دیگر دیدارها دیپورتیولاکرونیا در خانه خود سه بر چهار از سویا شکست خورد و الچه یک بر صفر آلمریا را از پیش رو برداشت. گرانادا هم یک بر صفر مهمان خود مالاگا را شکست داد.

در ادامه تصاویری از شکست رئال مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها