jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۷۸۶۵ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این‌که تعداد کمی از شرکت‌های خدماتی ارائه‌دهنده اینترنت کم‌فروشی می‌کنند، گفت: شرکت‌ها مکلف هستند تا براساس قرارداد حجم اینترنت در اختیار مشترکان قرار دهند، بنابراین مردم نیز می‌توانند از طریق شماره 195 موضوعات را گزارش کنند.

به گزارش ایرنا، محمود واعظی دیروز در جمع خبرنگاران افزود: با شرکت‌هایی که اقدام به کم‌فروشی اینترنت می‌کنند چند جلسه تشکیل و از آنها خواسته شده تا براساس قرارداد حجم اینترنت در اختیار مشترکان قرار دهند.

وی ادامه داد: معاون سازمان تنظیم ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی نیز مامور رصد کردن نحوه عملکرد این شرکت‌هاست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: حق مردم است که شرکت‌ها براساس قراردادی که با مردم برای دریافت خدمات اینترنتی امضا می‌کنند، به مردم خدمات اینترنتی ارائه دهند.

واعظی تصریح کرد: با تعدادی از این شرکت‌ها برخورد کرده‌ایم، ولی به دلیل سرمایه‌گذاری‌ای که برای این بخش کرده‌اند، اسامی آنها اعلام نشده بلکه این برخورد‌ها هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

خطر کاهش سن ابتلا به کرونا

خطر کاهش سن ابتلا به کرونا

این روزها با شیب کمی شاهد افزایش ابتلا، مراجعه به بیمارستان‌ها و نیز مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا در بازه سنی ۵ تا ۱۷سال هستیم. افزایش ابتلا و بستری در بیمارستان‌ها و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا می‌تواند به‌خاطر ویروس جهش‌یافته انگلیسی در کشور باشد.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر