jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۷۸۶۵ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به این‌که تعداد کمی از شرکت‌های خدماتی ارائه‌دهنده اینترنت کم‌فروشی می‌کنند، گفت: شرکت‌ها مکلف هستند تا براساس قرارداد حجم اینترنت در اختیار مشترکان قرار دهند، بنابراین مردم نیز می‌توانند از طریق شماره 195 موضوعات را گزارش کنند.

به گزارش ایرنا، محمود واعظی دیروز در جمع خبرنگاران افزود: با شرکت‌هایی که اقدام به کم‌فروشی اینترنت می‌کنند چند جلسه تشکیل و از آنها خواسته شده تا براساس قرارداد حجم اینترنت در اختیار مشترکان قرار دهند.

وی ادامه داد: معاون سازمان تنظیم ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی نیز مامور رصد کردن نحوه عملکرد این شرکت‌هاست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: حق مردم است که شرکت‌ها براساس قراردادی که با مردم برای دریافت خدمات اینترنتی امضا می‌کنند، به مردم خدمات اینترنتی ارائه دهند.

واعظی تصریح کرد: با تعدادی از این شرکت‌ها برخورد کرده‌ایم، ولی به دلیل سرمایه‌گذاری‌ای که برای این بخش کرده‌اند، اسامی آنها اعلام نشده بلکه این برخورد‌ها هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر