jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۷۰۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی دولت در واکنش به برخی اظهار نظرها مبنی بر ورود دولت به رقابت‌های انتخاباتی گفت: دولت خیلی مشغول‌تر از این است که بخواهد درگیر انتخابات باشد؛ دولت با مسائلی از جمله تامین حقوق‌ها، پرداخت‌ها، 2900 طرح نیمه‌تمام و افت‌قیمت نفت روبه‌رو است.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت دیروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی در مورد ورود زودهنگام دولت به انتخابات، گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی صورت گرفت که چنین بحثی پیش آمد؛ شاید به دلیل گردهمایی حزب اعتدال و توسعه و حضور و صحبت کوتاه من در آن مراسم بود. وی تصریح کرد: من اظهارات یک سری از نمایندگان را می‌شنوم، می‌خواهم بگویم که نمایندگان مجلس باید حواسشان جمع باشد و حرف خلاف قانون را مطرح نکنند و تهمتی نزنند. حل مشکلات کشور برای ما فراتر از اینهاست. نوبخت در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری در مورد نظر دولت درباره موضوع ممنوع‌التصویر بودن رئیس دولت اصلاحات گفت: درمورد ممنوع‌التصویر بودن رئیس‌جمهوری اسبق، این را از سخنگوی قوه قضاییه شنیده‌ام، وی شخصیت قانونمندی است و اگر مطلبی بگوید حتما مستند قانونی دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که شورای‌عالی امنیت ملی در این باره نظر دادند آیا آقای روحانی به عنوان رئیس شورا موافق این موضوع بودند؟ گفت: من هم عضو این شورا هستم و به‌خاطر ندارم در جلسه‌ای مصوبه‌ای در این مورد داشته باشیم؛ بنابراین مساله مطرح شده با موضوعاتی مرتبط می‌شود که سخنگوی قوه قضاییه بیان کرده است.

سخنگوی دولت در پاسخ به این‌که آیا این تصمیم قوه قضاییه است؟ ادامه داد: وقتی سخنگوی قوه قضاییه که فردی قانونمند است این حرف را مطرح می‌کند، حتما مصوبه و حکمی در این باره وجود دارد و به همین جهت به اعتماد و اعتباری که وی در کشور دارد، این مساله را ما همین‌طور تلقی می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر