jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۶۸۳۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۳

جام جم ورزشی: حاشیه های کریستیانو رونالدو در خارج از مستطیل سبز ادامه دارد.

قیمت نجومی کفش های برند رونالدو/اختلاف نایک با ستاره پرتغالی

به گزارش جام جم ورزشی ، کفش های جدید برند کریستیانو رونالدو قیمتی بسیار نجومی دارد. این کفش ها در فروشگاه های مخصوص رونالدو به معرض فروش گذاشته شده اند.

قیمت کفش‌هایی که کریس رونالدو آنها را برای فروش گذاشته، متغیر است ولی بازه خاصی را طی می‌کند. از 99/99 یورو گرفته تا 99/549 یورو. به عبارتی با تبدیل به تومان و با در نظر گرفتن تقریبی هر یورو به اندازه 4 هزار تومان قیمت این کفش‌ها از 400 تا 2 میلیون و 200 هزار تومان متغیر است.

رونالدو علاوه بر این خط تولید لباس را هم دارد.

تبلیغ بیش از حد برای برند

کریستیانو رونالدو برای تبلیغ بیش از اندازه برند مخصوص به خود دردسری جدی پیدا کرده است. رونالدو با کمپانی نایکی قرارداد دارد و سالیانه 9 میلیون یورو از این کمپانی کسب درآمد می کند. نایکی به دلیل اینکه رونالدو بیش ازاندازه برای برند خود تبلیغ می کند به وی هشدار داده اند در صورتی که برنامه های تبلیغاتی وی همچنان ادامه داشته باشد قرارداد خود را با وی فسخ خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر