jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۶۳۹۶   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۸

جام جم ورزشی: تراکتورسازی فردا در تبریز به دنبال نخستین برد آسیایی خود در این فصل لیگ قهرمانان اروپا مقابل الاهلی است.

تبریزی ها به دنبال نخستین پیروزی آسیایی / پرشورها تراکتور را تنها نمی گذارند

به گزارش جام جم ورزشی ، تراکتورسازی در اولین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا در 5 دقیقه بازی برده را به نسف قرشی ازبکستان 2 بر یک واگذار کرد تا دست خالی به تبریز برگردد اما برای بازی فردا بسیار امیدوار است مقابل نماینده امارات امتیاز لازم را بگیرند. سرخپوشان تبریزی در بازی فردا بسیار روی هوادارانشان حساب کرده اند، هواداران پرشوری که در هیچ مسابقه ای تیم محبوبشان را تنها نمی گذارند. . تونی اولیویرا هم باید پاسخ اعتماد مدیران باشگاه را بدهد و اولین برد آسیایی را کسب کند تا تراکتورسازی به صعود امیدوار شود. الاهلی امارات وضعیت خوبی در لیگ این کشور ندارد و با 24 امتیاز در رده ششم جدول است و در بازی اول هم مقابل الاهلی عربستان به تساوی 3 بر 3 رسید. الاهلی 20 گل در 17 مسابقه دریافت کرده و 23 گل هم زده است. الاهلی تیم مقتدری به نظر نمی‌رسد و تراکتورسازی در رده دوم لیگ برتر ایران است و بنابراین شرایط تیمی تراکتورسازی بهتر به نظر می‌رسد. فردا آسیا یکبار دیگر شاهد یکی از پرتماشاگرترین مسابقاتش در تبریز خواهد بود و تراکتورسازی با حضور هوادارانش تیمی قدرتمند‌تر از همیشه است که همه آسیا باید به احترامش کلاه از سر بردارد.

برنامه مسابقات و جدول گروه D

1- نسف قرشی 3 امتیاز

2- الاهلی عربستان یک امتیاز

3- الاهلی امارات یک امتیاز

4- تراکتورسازی بدون امتیاز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها