jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۵۲۰۸   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۴

جام جم ورزشی: هری کین اکنون قابل توجه ترین ستاره در لیگ برتر انگلیس است. بسیاری توانایی های او را برتر از گرث بیل ارزیابی می کنند.

ستاره کنونی لیگ برتر در کودکی و در کنار دیوید بکام +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، هری کین هم اکنون در تاتنهام ستاره اول تیم است. او در هفته های اخیر همه کار برای تیمش کرده ، هم گل زده و هم پاس گل داده. او در ماه اخیر به عنوان بازیکن برتر لیگ برتر هم انتخاب شد و جایزه مربوط به آن را هم دریافت کرد. هری کین که هم اکنون 22 سال دارد در سال 2005 یعنی زمانی که تنها 12 سال داشت در مدرسه فوتبال بکام با دیوید بکام دیدار کرد. بکام برای ملاقات با فوتبالیست های نوجوان و احیانا آموزش به آنها به آکادمی خود رفته بود و هری نوجوان در آن زمان که عضو تیم فوتبال مدرسه اش بود با او عکس یادگاری گرفت. زمان به سرعت گذشت و هری سال ها بعد تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر شد.

درباره هری کین می گویند که او را به زودی در بزرگ ترین باشگاه های اروپایی می بینیم. کین توانایی این را دارد که تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان دنیا شود البته اگر به رسم بسیاری از بازیکنان بریتانیایی دیگر در میانه راه روال رو به پیشرفت خود را قطع کند.

کین هم اکنون ستاره تاتنهام و لیگ برتر است:

از سمت راست نفر دوم کسی نیست جز هری کین:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها