jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۷۴۹۳۵   ۰۸ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۶

جام جم ورزشی: پس از فرهاد مجیدی نوبت به صحبت از حضور یک چهره محبوب دیگر در کمیته فنی فدراسیون فوتبال است. این در حالی است که وی پاسخ منفی خود را به فدراسیون داده است.

«نه» علی دایی به حضور در کمیته فنی فدراسیون فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ،فریدون معینی عضو کمیته فنی در مورد شایعه حضور علی دایی در کمیته فنی گفت: صحبت از این بود که خیلی‌ها به این کمیته اضافه شود و دفعه قبل هم اشاره کردم که تعداد زیادی از پیشکسوتان با تجربه برای حضور در کمیته فنی کاندید هستند اما تا اسامی آنها قطعی نشود نمی‌توان در این مورد صحبت کرد. وی در مورد اینکه آیا صحبتی در مورد حضور دایی در کمیته فنی شده است یا خیر، گفت: صحبت حضور دایی بود اما هنوز این موضوع جدی نشده و در مورد حضور وی در کمیته فنی تصمیم‌گیری به طور کامل انجام نشده است.

به هر حال اخبار رسیده حاکی از آن است که علی دایی با حضور در کمیته فنی فدراسیون فوتبال مخالفت کرده و حاضر نیست در این کمیته مشغول به کار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها