jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۷۳۲۴۱ ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۳

نمایندگان مجلس وزارت راه و شهرسازی را موظف کردند نسبت به تأمین مسکن و یا زمین مسکونی حداقل هفتاد هزار نفر از جانبازان اقدام کند.

وزارت راه و شهرسازی موظف به تامین مسکن ۷۰ هزار جانباز شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی صبح امروز پارلمان بررسی جزییات لایحه بودجه سال 1394 کل کشور را ادامه دادند.

بهارستان‌نشینان در بند "ج" تبصره 15 ماده واحده لایحه بودجه مصوب کردند در اجرای بند (ل) ماده (44) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، وزارت راه و شهرسازی موظف است با هماهنگی و معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران نسبت به تأمین مسکن و یا زمین مسکونی به قیمت منطقه‌ای و سایر هزینه‌ها به قیمت تمام شده برای حداقل هفتاد هزار نفر از واجدان شرایط که قبلاً از زمین و یا مسکن واگذاری از سوی دولت استفاده نکرده‌اند، اقدام کند.

وزارت مسکن و شهرسازی در بند "ل" ماده 44 قانون برنامه پنجم موظف شده بود تا پایان برنامه ، مسکن جانبازان پنجاه درصد و بالاتر، جانبازان بیست و پنج درصد تا پنجاه درصد را که حداقل دو سال سابقه حضور در جبهه داشته‌اند و همچنین آزادگان و فرزندان شهدا وجانبازان هفتاد درصدوبالاتر فاقد مسکن رادرصورتی که قبلاً از زمین یا مسکن دولتی استفاده نکرده‌اند، تأمین کند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر