jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۷۳۱۶۷   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۶

اختلاف میان شبه نظامیان گروه تروریستی 'داعش' بر سر مجازات سیگاری ها در منطقه 'حویجه' وابسته به استان 'کرکوک' در شمال عراق، به کشته شدن 12 تن از آنها انجامید.

اختلاف داعشی​ها بر سر مجازات سیگار کشیدن 12 کشته داد

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری 'الشرق الاوسط'، شاهدان عینی گزارش داده اند که گروه تروریستی داعش شماری از سیگاری ها را دستگیر و آنها را شلاق زده است.

همچنین شماری از کسانی که پیشتر به خاطر سیگار کشیدن اخطار گرفته بودند با مجازات قطع انگشتان دست مواجه شدند.

این خبرگزاری در ادامه افزود: شماری از نیروهای این گروه با مجازات قطع انگشتان دست مخالفت کردند و آن را خلاف شرع دانستند که این اعتراض به درگیری مسلحانه میان شبه نظامیان و کشته شدن دستکم 12 تن از آنها انجامیده است.

این رسانه ادامه داد: گروه تروریستی داعش استفاده از سیگار و تنباکو را حرام اعلام کرده است.

تروریست های داعشی درحالی سیگار کشیدن را به دلیل ضرر رساندن به بدن انسان برای مردم حرام اعلام کرده اند که خود آنها به صورت روزانه و به بهانه های مختلف در حال کشتار مردم هستند.

این خبرگزاری در پایان افزود: پیش از این گزارش شده بود که یکی از فرماندهان این گروه تروریستی در سوریه به خاطر کشیدن سیگار سر بریده شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها