jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۳۰۶۷   ۰۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۴۲

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تعویق اجرای طرح ثبت تخلفات ورود به محدوده زوج و فرد توسط دوربین‌های راهنمایی و رانندگی خبر داد.

اجرای طرح ثبت تخلفات محدوده زوج و فرد با دوربین‌ از 22 فروردین

سردار تیمور حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: برابر اطلاع‌رسانی‌های قبلی قرار بود از اول اسفند ماه امسال تخلف ورود به محدوده زوج و فرد توسط دوربین‌های راهنمایی و رانندگی اعمال قانون شود، اما به دلایل مختلف از جمله افزایش قابل توجه سفرهای درون شهری در این ایام و نیز با هدف احصا و بررسی معایب و ایرادات این سیستم‌ها، قرار بر این شد تا از ابتدای اسفندماه تا 22 فروردین ماه سال آینده این دوربین‌ها به شکل آزمایشی و ارشادی فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه از روز شنبه 22 فروردین‌ماه سال 94 تخلف ورود به محدوده زوج و فرد از طریق دوربین‌ها ثبت می‌شود اظهار کرد: تمامی مبادی ورودی زوج و فرد که بالغ بر 200 معبر است به دوربین مجهز شده است و در صورتی که رانندگان غیر مجاز وارد این محدوده شوند 20 هزار تومان جریمه خواهند شد.

سردار حسینی با بیان اینکه فعالیت دوربین‌ها از اول اسفندماه تا 22 فروردین‌ماه سال آینده به شکل ارشادی خواهد بود، خاطرنشان کرد:‌ البته در این مدت عوامل راهنمایی و رانندگی در مبادی ورودی طرح زوج و فرد مستقر شده و مانند قبل در صورت ورود خودروها اقدام به اعمال قانون آن‌ها خواهند کرد.

وی درباره اینکه آیا در روزهای پایانی سال ساعت ورود به محدوده زوج و فرد تغییر خواهد کرد یا خیر گفت: ساعت ورود به محدوده زوج و فرد از ساعت 6:30 صبح تا 19 عصر است و در این ایام تغییری در ساعت زوج و فرد نخواهیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر