jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۲۲۹۸ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی بر خلاف گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع اسرائیلی و آمریکایی، تائید کرد که تل‌آویو به اندازه ایران از جزئیات پیشنهادهای مطرح‌شده در مذاکرات هسته‌ای، مطلع است.

به گزارش فارس، بنیامین نتانیاهو افزود: «تازه‌ترین پیشنهاد 1+5، ایران را متوقف نخواهد کرد. ایرانی‌ها قطعا جزئیات این پیشنهاد را می‌دانند و اسرائیل هم همین‌طور.»

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی ادامه داد: «زمانی که می‌گوییم پیشنهاد کنونی به یک توافق بد، یک توافق خطرناک منجر می‌شود، می‌دانیم داریم در مورد چه صحبت می‌کنیم.»این در حالی است که پیش از این رسانه‌های اسرائیلی و آمریکایی به نقل از منابع آگاه مدعی شده بودند که دولت آمریکا از بیم لو رفتن جزئیات حساس گفت‌وگوهای هسته‌ای و تضعیف شانس رسیدن به توافق، کمتر از گذشته اطلاعات مربوط به مذاکرات را در اختیار تل‌آویو قرار می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر