jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۱۳۶   ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۱

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

هیاهو برای هیچی! / پایان کدورت "علی" ها +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و هفتم بهمن ماه را اینجا ببینید.

هیاهو برای هیچی! / پایان کدورت "علی" ها +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز قرار بود روز سرنوشت ساز پرسپولیس و استقلال باشد اما باز هم خبری نیست. برای این دو تیم مشتری پیدا نشد تا بحث واگذاری آن به بخش خصوصی فعلا منتفی شود. این در حالی است که هیاهوی بسیاری پیرامون واگذاری این دو باشگاه پرطرفدار به بخش خصوصی در رسانه ها به وجود آمده بود. اکثر روزنامه های ورزشی امروز به این موضوع پرداخته اند. تیترهایی همانند "هیاهو برای هیچی" ، "امروز هم سرخابی ها خصوصی نمی شوند" ، و "هیچ خریداری پا پیش نگذاشت" تیترهایی هستند که برخی از روزنامه های ورزشی در واکنش به این موضوع به کار برده اند. روزنامه گل نیز آشتی قریب الوقوع علی دایی و علی کریمی و واکنش دایی به این موضوع را تیتر نخست خود کرده است. روزنامه ایران ورزشی نیز با تیتر "پروفسور در مهد کودک پرسپولیس" به مربی گری برانکو در تیم سرخپوشان واکنش نشان داده است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها