jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۷۱۰۲۳ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

تجهیز و بهره‌برداری از هزار خانه بهداشت به‌طور همزمان در سراسر کشور با هدف محرومیت‌زدایی مناطق محروم، روز گذشته با حضور وزیر بهداشت در روستای زرندین کلید خورد.

به گزارش ایسنا، پیشتر نیز ساخت، تجهیز، بازسازی و بهره‌برداری از 1995 خانه بهداشت جدید تا بهمن امسال همچنین تحول در خدمات مراقبت‌های اولیه برای 23 میلیون روستایی و شهرهای زیر 20 هزار نفر از دیگر برنامه‌های وزارت بهداشت اعلام شده بود.

همچنین وزیر بهداشت از تهیه طرح افزایش پوشش بیمه‌ای دندانپزشکی خبر داد و گفت: با ارسال این طرح به رئیس‌جمهوری امیدواریم مشکلات موجود در این زمینه رفع شود.حسن قاضی‌زاده هاشمی به ایرنا افزود: اکنون حمایت بیمه‌ای اندک دندانپزشکی مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است.وزیر بهداشت با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت و رفع بسیاری از مشکلات بیماران صعب‌العلاج و سرطانی، ادامه داد: 90 درصد هزینه تهیه داروی بیماران سرطانی و صعب‌العلاج از حمایت دولتی برخودار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر