jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۷۰۲۴۹   ۲۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۰

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایران در عراق بلای جان داعش شده گفت: زمانی که داعش در عراق شروع به اقدامات تروریستی کرد هیچ کشوری همانند ایران با قاطعیت به کمک ملت عراق برای نابودی داعش نشتافت.

ایران کاری با داعش کرد که اوباما مات و مبهوت ماند

سردار سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) و در جمع بسیجیان جامعه زنان نواحی با بیان اینکه سپاه و بسیج دو نماد مقدس است اظهارداشت: این دو نماد مقدس با ابتکار امام خمینی (ره) از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمد.

وی فلسفه وجود سپاه را حراست از انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها دانست و گفت: امروز دوست و دشمن اعتراف می کنند که اگر سپاه وجود نداشت معلوم نبود که سرنوشت انقلاب اسلامی چه می شد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه فتنه 88 به توسعه انقلاب اسلامی کمک کرد، بیان داشت: این فتنه آمریکایی – اسرائیلی خطر بزرگی برای انقلاب بود اما مثل همیشه ملت بیدار و آگاه با حضور خود معادلات دشمن را بهم ریخت و در 9 دی پیام ولایت مداری را به مخالفین داخلی و خارجی صادر کرد؛ 9 دی زمینه ساز بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان شد که تا کنون نیز ادامه دارد.

جعفری ادامه داد: تنها کشوری که در بحث بیداری اسلامی به کشورهای مسلمان کمک و حمایت کرد ایران بود، زمانی که داعش در عراق پیدا شد هیچ کشوری برای از بین بردن آن کمک نکرد، اما ایران به کمک ملت عراق برای نابودی داعش شتافت تا جایی که جهان حتی خود اوباما مات و مبهوت ماندند از این که داعش با برنامه ریزی چند ساله ای که داشت در عراق شکست خورده است و ایران بلای جان داعش در عراق شده است.

وی گفت: پس از جنگ تحمیلی فکر می کردیم که تنها از بعد نظامی تهدید می شویم، آمادگی و تجربه ای که امروز داریم قابل مقایسه با آن سال ها نیست، امروز دشمن جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی به پا کرده است از پیروزی انقلاب لحظه ای نبود که تحت فشار و حملات خارجی نباشیم اما همچنان این انقلاب زنده و سرپا است.

وی در ادامه افزود: ایستادگی انقلاب اسلامی به دلیل ایستادگی مردم و امت اسلامی دلداده به رهبری انقلاب اسلامی است تا جایی که این امر مهم در نزد خدا به قدری ارزشمند است که عنایت های دیگری را شامل این انقلاب می کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا امنیت در کشور ما حاکم است افزود: در برابر هجمه های دشمن و حملات فیزیکی و نظامی علیه خاک وطن به خوبی پاسخ آنها را داده ایم اما در بعد عدالت، توسعه دین، اخلاق و حدود الهی و شرعی در بعضی از موارد عقب افتاده ایم و متأسفانه بعضی از نهادها و وزارتخانه ها دقیقا ضد اهداف انقلاب عمل می کنند که این کار آنها اثر سوئی بر انقلاب اسلامی می گذارد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها