jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۰۲۳۶   ۲۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۰

جام جم ورزشی: سازمان خصوصی سازی در راستای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی بیانیه‌ای صادر کرد.

اطلاعیه سازمان خصوصی‌سازی برای واگذاری استقلال و پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت سازمان خصوصی سازی، پیرو آگهی مورخ 12/11/1393 منتشره در روزنامه­‌های دنیای اقتصاد، ایران، جام­‌جم، اعتماد، اطلاعات، آرمان، خبر ورزشی، نود، Tehran Times، Iran Daily، و با توجه به مفاد بند (9-1) شرایط معامله آگهی مزبور، اعلام می­‌دارد؛ در خصوص ساختمان‌های دفاتر مرکزی شرکت‌های مذکور، هرگونه حقوق عینیه، فرضیه و متصوره که سابقاً برای آن شرکت‌ها برقرار بوده به خریدار واگذار می­‌گردد و خریدار قائم مقام شرکت ذیربط بوده و مکلف است جهت استیفای حقوق مقرر مستقیماً به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مراجعه نماید. سازمان خصوصی­‌سازی هیچ گونه تعهدی مازاد بر مفاد مندرج در این اطلاعیه ندارد. در هر حال ارزش کل پایه مزایده و سایر ترتیبات و شرایط آن هیچ‌گونه تغییری ندارد. بر همین اساس در اسناد مزایده از جمله قرارداد واگذاری مندرجات این اطلاعیه نیز لحاظ خواهد شد. شرکت در مزایده به معنی اطلاع و قبول مفاد این اطلاعیه می­‌باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها