jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۹۳۲۵   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

جام جم ورزشی: از مجسمه مومیایی زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی پاری سن ژرمن فرانسه پرده برداری شد.

مجسمه مومیایی ستاره محبوب ساخته شد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، از مجسمه مومیایی زلاتان ابراهیموویچ در موزه "گریوین" پاریس پرده برداری شد. شش ماه پیش کار ساخت این مجسمه بسیار پرخرج و البته شاهکار هنری آغاز شد و پس از پایان ساخت بالاخره دیروز از آن پرده برداری شد. زلاتان ابراهیموویچ سوئدی روز گذشته با شورت و پیراهن تیم پاری سن ژرمن در مراسم پرده برداری از مجسمه مومیایی خود شرکت کرد. مراسم ویژه ای برای پرده برداری از مجسمه زلاتان تدارک دیده شده بود. در این مراسم زلاتان با ایستادن کنار مجسمه مومیایی خود عکس سلفی گرفت. زلاتان همچنین تمثال گچی خود را که از روی آن مجسمه اصلی مومیایی ساخته شده بود را دریافت کرد. زلاتان با انتشار عکس های مربوط به این مجسمه در اینستاگرام خود نوشت: "سمت راستی از موم ساخته شده و سمت چپی از استیل!"

در زیر عکس هایی از مراسم پرده برداری مجسمه مومیایی زلاتان ابراهیموویچ را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها