jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۹۳۲۵   ۲۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

جام جم ورزشی: از مجسمه مومیایی زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی پاری سن ژرمن فرانسه پرده برداری شد.

مجسمه مومیایی ستاره محبوب ساخته شد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، از مجسمه مومیایی زلاتان ابراهیموویچ در موزه "گریوین" پاریس پرده برداری شد. شش ماه پیش کار ساخت این مجسمه بسیار پرخرج و البته شاهکار هنری آغاز شد و پس از پایان ساخت بالاخره دیروز از آن پرده برداری شد. زلاتان ابراهیموویچ سوئدی روز گذشته با شورت و پیراهن تیم پاری سن ژرمن در مراسم پرده برداری از مجسمه مومیایی خود شرکت کرد. مراسم ویژه ای برای پرده برداری از مجسمه زلاتان تدارک دیده شده بود. در این مراسم زلاتان با ایستادن کنار مجسمه مومیایی خود عکس سلفی گرفت. زلاتان همچنین تمثال گچی خود را که از روی آن مجسمه اصلی مومیایی ساخته شده بود را دریافت کرد. زلاتان با انتشار عکس های مربوط به این مجسمه در اینستاگرام خود نوشت: "سمت راستی از موم ساخته شده و سمت چپی از استیل!"

در زیر عکس هایی از مراسم پرده برداری مجسمه مومیایی زلاتان ابراهیموویچ را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر