jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۹۶۶   ۲۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۵

جام جم ورزشی: کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به هواداران بگویید مجتبی هنوز زنده است، آنها همیشه به من لطف داشته‌اند و دوستشان دارم.

محرمی: هنوز زنده‌ام، به هواداران بگویید دوستشان دارم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مجتبی محرمی چند شب قبل، برای حضور در یک بازی فوتبال بر سر زمین حاضر شده بود که به دلیل درد از ناحیه قفسه سینه به مرکز درمانی مراجعه کرد. محرمی که در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ایرانمهر بستری شده و تحت نظر و معاینات پزشکان قرار دارد، درباره شرایط خود گفت: تشخیص پزشک معالج، احتمال گرفتگی رگ‌های قلب است. در حال حاضر آماده می‌شوم تا برای آنژیوگرافی بروم تا ببینیم چه می‌شود. بعد از آنژیو مشخص خواهد شد که شرایط چگونه است و چه کاری باید انجام شود. وی افزود: به هواداران بگویید مجتبی هنوز زنده است، آنها همیشه به من لطف داشته‌اند و دوستشان دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها