jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۶۸۱۳۴   ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرجعیت را ضامن پایداری و پویایی مکتب اسلام خواند و گفت: از توجه دلسوزانه مراجع معظم تقلید سپاسگزاریم و تلاش می کنیم نگرانی های آنان را مرتفع کنیم.

وزیر ارشاد : نگرانی مراجع معظم تقلید را مرتفع می کنیم

« علی جنتی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: توجه به نظرات مراجع معظم تقلید، در سیاست ها و برنامه های فرهنگی و هنری مد نظر است.

وزیر ارشاد تصریح کرد: اصل خبر «مجوز تک خوانی به بانوان» نادرست و کذب است و یک جریان خاص با تکرار فراوان، چنین موضوعی را به جامعه القاء کرده است.

جنتی اضافه کرد: جای تاسف است؛ در ایام گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛ که همه توجهات به سوی وحدت و انسجام ملی است؛ عده ای با چنین فتنه گری هایی زمینه های افتراق در جامعه را به وجود می آورند.

با صدور مجوز یک آلبوم موسیقی برخی با ایجاد حاشیه سازی و موج علیه وزارت ارشاد ، موضوع تک خوانی یک خواننده زن را مطرح کرده اند که وزارت ارشاد نیز بارها اعلام کرده هیچ مجوزی برای تک خوانی زنان صادر نکرده است .

آلبوم ˈتو را ای کهن بوم و بر دوست دارمˈبه آهنگسازی پیمان خازنی و هم خوانی محسن کرامتی و نوشین طافی حواشی منتشر شده است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر