jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۷۶۱۸   ۱۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۴

جام جم ورزشی: مهرام با کسب پیروزی برابر پتروشیمی قهرمان لیگ ملی بسکتبال شد.

قهرمانی خارج از خانه مهرام در لیگ ملی بسکتبال

در چهارمین دیدار بسکتبال دو تیم مهرام و پتروشیمی، تیم مهرام توانست با پیروزی بر میزبان جنوبی خود قهرمان لیگ ملی بسکتبال شود و ششمین قهرمانی اش در بسکتبال در ایران را جشن بگیرد.

در این مسابقه که مهرام برای قهرمانی و پتروشیمی برای مساوی کردن نتیجه رقابت می کردند، تیم تهرانی با نتیجه 74 بر 73 پتروشیمی را شکست داد و در مجموع با کسب سه برد از چهار مسابقه به قهرمانی لیگ ملی رسید.

پتروشیمی در دو فصل قبل با پیروزی بر مهرام به دو قهرمانی پیاپی در لیگ بسکتبال ایران رسیده بود و حالا تیم تهرانی با این برد پس از دو نایب قهرمانی دوباره به مقام اول ایران رسید.

در مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ ملی نتایج مرحله مقدماتی محسوب می شد که مهرام با دو بردی که در دیدارهای رفت و برگشت کسب کرده بود تنها با یک پیروزی در فینال به مقام قهرمانی می رسید که این اتفاق در ماهشهر افتاد.

در دیدار رده بندی نیز دانشگاه آزاد 88 بر 70 هفت الماس قزوین را برد و سومی اش در لیگ بسکتبال ایران را تکرار کرد.

طبق تصمیم فدراسیون امسال لیگ ملی و لیگ حرفه ای برگزار می شود که در لیگ حرفه ای تیم ها می توانند بازیکن خارجی جذب کنند. لیگ حرفه ای نیز از 27 بهمن ماه آغاز خواهد شد و 9 تیم حاضر در لیگ ملی می توانند با جذب دو بازیکن خارجی به میدان بیایند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها