jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۷۶۶۳۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۳

سید تقی نوربخش خبر داد:

حذف فرانشیز داروهای سرطانی

جام جم سرا: ‌ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه عمده داروهای بیماران صعب‌العلاج در ماه‌های اخیر تحت پوشش قرار گرفته‌اند، از حذف فرانشیز داروهای سرطانی خبر داد.

حذف فرانشیز داروهای سرطانی

سیدتقی نوربخش درباره پوشش بیمه‌ای داروهای گرانقیمت گفت: بسیاری از دارو‌ها در ماه‌های اخیر از سوی دولت تحت پوشش قرار گرفته‌اند و اخیرا در شورای عالی بیمه نیز مصوب شد که فرانشیز از داروهای سرطانی حذف شود که مراحل قانونی‌اش را می‌گذراند.

وی افزود: اکنون عمده داروهای خارجی بیماران صعب‌العلاج تحت پوشش است و اگر دارویی داشته باشیم که هم تولید داخل و هم تولید خارج داشته باشد، برند تولید داخل را تحت پوشش قرار داده‌ایم. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر