jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۷۶۶۳۰۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۳

سید تقی نوربخش خبر داد:

حذف فرانشیز داروهای سرطانی

جام جم سرا: ‌ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه عمده داروهای بیماران صعب‌العلاج در ماه‌های اخیر تحت پوشش قرار گرفته‌اند، از حذف فرانشیز داروهای سرطانی خبر داد.

حذف فرانشیز داروهای سرطانی

سیدتقی نوربخش درباره پوشش بیمه‌ای داروهای گرانقیمت گفت: بسیاری از دارو‌ها در ماه‌های اخیر از سوی دولت تحت پوشش قرار گرفته‌اند و اخیرا در شورای عالی بیمه نیز مصوب شد که فرانشیز از داروهای سرطانی حذف شود که مراحل قانونی‌اش را می‌گذراند.

وی افزود: اکنون عمده داروهای خارجی بیماران صعب‌العلاج تحت پوشش است و اگر دارویی داشته باشیم که هم تولید داخل و هم تولید خارج داشته باشد، برند تولید داخل را تحت پوشش قرار داده‌ایم. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر