jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۵۹۰۹   ۱۲ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۸

گل حاج‌صفی در جمع زیباترین‌ها

ایران - عراق بهترین بازی جام ملت‌ها شد

جام جم ورزشی: بر اساس گزارش «سیدنی مورنینگ هرالد» دیدار تیم ملی ایران برابر عراق در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا 2015 - استرالیا به عنوان بهترین بازی این رقابتها معرفی شد.

ایران - عراق بهترین بازی جام ملت‌ها شد

سایت «سیدنی مورنینگ هرالد» با بررسی مسابقات جام ملت‌های 2015 آسیا اقدام به انتخاب بهترین‌های این تورنمنت کرد که بر اساس گزارش نویسندگان آن، دیدار تیم ملی ایران برابر عراق در مرحله یک‌چهارم نهایی به عنوان بهترین بازی جام معرفی شده است.

در این گزارش آمده است: اگر از دیدگاهی بی‌طرف بازی تیم‌های ملی ایران و عراق را در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها مورد توجه قرار دهیم، بهترین مسابقه تورنمنت بود. دو رقیب سرسخت در مرحله حذفی، یک کارت قرمز، شش گل، چهار گل در وقت اضافه، داوری بحث برانگیز و ضربات پنالتی. از این بیشتر برای چی می‌خواهید؟

نویسندگان سایت «سیدنی مورنینگ هرالد» در بخش دیگری از گزارش خود در خصوص بهترین گل جام عنوان کردند: با وجود رقابت شدید بین تیم کیهیل و احسان حاج‌صفی، گل از راه دور و تماشایی لونگو بهترین گل تورنمنت شد.

تنها کیفیت گل مورد بحث نیست بلکه انواع و اقسام مهارت‌ها در چرخش، کنترل توپ و شلیک آن از فاصله دور باعث شده که ماسیمو لونگو در بالاترین سطح ممکن یعنی در فینال به ثمر برساند. به طور معمول کمتر در بازی‌های فینال شاهد چنین گلی هستیم.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر