jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۴۵۰۵   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۵

جام جم ورزشی: ستاره ای که این روزها بسیار ضعف فنی پیدا کرده هنوز نمی تواند دختر کوچکش را ببینید.

ستاره ای که هنوز اجازه ندارد دخترش را ببیند

به گزارش جام جم ورزشی ، ماریو بالوتلی مهاجم 23 ساله و ایتالیایی لیورپول از ازدواج قبلی خود یک دختر دو ساله به نام پیا دارد. زمانی که پیا به دنیا آمد پدر و مادرش دیگر از هم جدا شده بودند اما بالوتلی از دیدن دخترش سر باز زد و تا ماه ها پس از آن نیز از دیدار با دختر کوچکش و تامین خرج و مخارج او سر باز زد. همسر سابق بالوتلی نیز به همین دلیل از او شکایت کرد تا بالوتلی مجبور به پذیرش مخارج "پیا" شود. اما همسر سابق بالوتلی که به شدت از بی مسئولیتی بالوتلی عصبانی شده تصمیم گرفت هرگز اجازه ندهد پیا چنین پدر دردسرساز و بی مسئولیتی را ملاقات کند و نتیجه اش این شد که بالوتلی ماه هاست در حسرت دیدن دخترش به سر می برد. البته مهاجم جنجالی لیورپول بسیار پشیمان است که پیا را تا یک سالگی نپذیرفت و اکنون برای اینکه حتی یک ساعت او را ملاقات کند وکیل گرفته و به دادگاه شکایت کرده است.

به هر حال این مهاجم جنجالی هم اکنون در لیورپول حال و روز خوبی ندارد و گفته می شود دوری از دخترش در این ضعف فنی تاثیر مستقیم دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر