jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۴۵۰۵   ۰۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۵

جام جم ورزشی: ستاره ای که این روزها بسیار ضعف فنی پیدا کرده هنوز نمی تواند دختر کوچکش را ببینید.

ستاره ای که هنوز اجازه ندارد دخترش را ببیند

به گزارش جام جم ورزشی ، ماریو بالوتلی مهاجم 23 ساله و ایتالیایی لیورپول از ازدواج قبلی خود یک دختر دو ساله به نام پیا دارد. زمانی که پیا به دنیا آمد پدر و مادرش دیگر از هم جدا شده بودند اما بالوتلی از دیدن دخترش سر باز زد و تا ماه ها پس از آن نیز از دیدار با دختر کوچکش و تامین خرج و مخارج او سر باز زد. همسر سابق بالوتلی نیز به همین دلیل از او شکایت کرد تا بالوتلی مجبور به پذیرش مخارج "پیا" شود. اما همسر سابق بالوتلی که به شدت از بی مسئولیتی بالوتلی عصبانی شده تصمیم گرفت هرگز اجازه ندهد پیا چنین پدر دردسرساز و بی مسئولیتی را ملاقات کند و نتیجه اش این شد که بالوتلی ماه هاست در حسرت دیدن دخترش به سر می برد. البته مهاجم جنجالی لیورپول بسیار پشیمان است که پیا را تا یک سالگی نپذیرفت و اکنون برای اینکه حتی یک ساعت او را ملاقات کند وکیل گرفته و به دادگاه شکایت کرده است.

به هر حال این مهاجم جنجالی هم اکنون در لیورپول حال و روز خوبی ندارد و گفته می شود دوری از دخترش در این ضعف فنی تاثیر مستقیم دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها