jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۴۴۳۹   ۰۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۲

جام جم ورزشی: لاتزیو در سه روز موفق شد میلان را دو بار شکست بدهد.

میلان بیشتر در بحران فرو رفت +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، روسونری با یک گل در سن سیرو برابر لاتزیو تن به شکست داد این در حالی بود که لاتزیو نیمه دوم را با 10 نفر بازی کرد.

در جام حذفی ایتالیا یک دیدار برگزار شد که در آن میلان بحران زده در سن سیرو از لاتزیو پذیرایی کرد و با یک گل برابر این تیم تن به شکست داد تا کار برای فیلیپو اینزاگی سرمربی این تیم بسیار سخت شود و در آستانه اخراج از این تیم قرار گیرد.

دو تیم چند روز پیش در آغاز هفته بیستم رقابت های سری A هم برابر هم صف آرایی کرده بودند که در آن دیدار هم لاتزیو توانسته بود با نتیجه سه بر یک برابر به پیروزی رسد تا کار برای اینزاگی بسیار سخت شود.

در این دیدار که در سن سیرو برگزار شد لوکاس بیگلیا در دقیقه 38 از روی نقطه پنالتی برای لاتزیو گلزنی کرد. در دقیقه 45 لوریک کانا بازیکن لاتزیو با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا کار برای این تیم سخت شود اما شاگردان اینزاگی حتی نتوانستند از برتری عددی خود استفاده کنند تا در نهایت بازی با یک گل به سود لاتزیو به پایان رسد و اینزاگی خطر اخراج را به شدت احساس کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها