jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۴۰۵۵   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۸

جام جم ورزشی: بازیکن تیم ملی فوتبال عراق تاکید کرد، حتی اگر یک میلیارد دلار هم به او بدهند دیگر هیچگاه به فوتبال ایران برنمی گردد.

عبدالزهرا: یک میلیارد دلار هم بدهند دیگر به فوتبال ایران برنمی گردم

علاء عبدالزهرا، بازیکن عراقی است که فدراسیون فوتبال ایران معتقد بود دوپینگ کرده است و نباید در دیدار برابر تیم ملی بازی می کرد و به همین خاطر باید نتیجه دیدار دو تیم سه بر صفر به سود ایران می شد اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض ایران را رد کرد و عراق را پیروز آن دیدار دانست.

این بازیکن عراقی بار دیگر تاکید کرد که اصلا دوپینگ انجام نداده است. او می گوید که دیگر هیچگاه به فوتبال ایران برنخواهد گشت: "حتی اگر یک میلیارد دلار هم به من بدهند دیگر هیچگاه به فوتبال ایران برنمی گردم. اگر من دوپینگی بودم کنفدراسیون فوتبال آسیا هرگز اجازه نمی داد تا در این رقابت ها شرکت کنم. ما در دیدار برابر ایران شایسته پیروزی بودیم."

او ادامه داد: در دوران فوتبال خود هرگز مرتکب کار خلافی نشده ام. باشگاه الشرطه عراق نام من را در لیست آسیایی خود رد کرده است. من هیچ مشکلی ندارم و می توانم در هر رقابتی به میدان بروم.

تیم ملی فوتبال عراق در نیمه نهایی جام ملت های آسیا با نتیجه دو بر صفر برابر کره جنوبی تن به شکست داد و باید در بازی رده‌بندی به دیدار بازنده استرالیا و امارات برود.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر