jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۶۹۷   ۰۶ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۰

جام جم ورزشی: یک بنر توهین آمیز از سوی تماشاگران باعث شد جو یک مسابقه فوتبال به هم بریزد.

بنر توهین آمیز یک مسابقه فوتبال را به هم ریخت +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، هواداران استاندارد لیژ بلژیک شب گذشته (یکشنبه) در جریان دیدار این تیم مقابل اندرلشت در هفته بیست‌وسوم ژوپیلر لیگ بلژیک از بنری بسیار بزرگ روی نمایی کردند که روی آن نوشته شده بود «یا قرمز یا مرگ». در کنار آن تصویر مردی دیده می‌شد که ماسک به صورت زده بود. در یک دست این مرد ماسک به صورت زده یک شمشیر قرار داشت و در دست دیگرش سر استیون دفور، هافبک پیشین این تیم که به تیم رقیب یعنی اندرلشت پیوسته است.

این بنر باعث به هم ریختن روحیه این بازیکن 26 ساله شد و او در نیمه دوم بازی در حالی که از این حرکت هواداران تیم پیشین خود به شدت عصبانی بود توپ را به طور عمد به سمت تماشاگران استاندارد لیژ زد که این حرکت دفور کارت زرد دوم را برای وی و اخراجش در دقیقه 53 بازی را به دنبال داشت.

استیون دفور پس از اخراجش حاضر به ترک زمین نشد ولی در نهایت پس از واکنش هواداران تیمش به این اخراج که همراه با کندن صندلی‌ها و پرتاب آنها به سمت جایگاه هوادارن استاندارد بود، زمین را ترک کرد. این بازی پس از وقفه‌ای نسبتاً طولانی دنبال شد و استاندارد لیژ مقابل میهمانش، اندرلشت به برتری 2 بر صفر رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها