jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۶۰۷۱۴   ۲۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۳

جام جم ورزشی: سجاد مردانی با کسب چهار پیروزی متوالی، مدال طلای تورنمنت بین المللی یونان را به دست آورد و علیرضا نصرآزادانی در سومین دیدار خود از پیکار با تکواندوکار رژیم اِشغالگر قدس انصراف داد و از دور رقابت ها کنار رفت.

انصراف نصرآزادانی از مبارزه با نماینده رژیم صهیونیستی

علیرضا نصرآزادانی و سجاد مردانی 2 ملی پوش کشورمان که برای حضور در تورنمنت بین المللی یونان (G1) با اجازه کادرفنی تیم ملی و با حمایت مالی زمردگشت اصفهان، بامداد روز پنج‌شنبه (25 دی ماه) عازم این کشور شده بودند، به مصاف حریفانشان رفتند.

علیرضا نصرآزادانی تکواندوکار وزن 74- کیلوگرم کشورمان که در نخستین گام نماینده کانادا را با نتیجه 8 بر 3 شکست داد، در ادامه نیز با نتیجه 12 بر 2 از سد تکواندوکار قبرس گذشت اما در سومین مبارزه، از پیکار با رژیم اِشغالگر قدس انصراف داد تا بدین ترتیب پرونده او در این رقابت‌ها بسته شود.

در این وزن 45 تکواندوکار حضور داشتند.

سجاد مردانی هوگوپوش وزن 87+ کیلوگرم نیز ابتدا نماینده کشور میزبان را 3 بر یک برد، سپس با نتیجه 4 بر یک تکواندوکاری از کشور ترکیه را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی با پیروزی 7 بر 2 برابر صربستان؛ راهی فینال شد.

نایب قهرمان جهان در سال 2013، در فینال این رقابت‌ها به مصاف "والکر وودزیچ" از آلمان (دارنده مدال طلای گرندپری 2014 منچستر، 2 مدال برنز مسابقات قهرمانی اروپا و نفر پنجم رنکینگ المپیک) رفت و در راند طلایی به برتری دست یافت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

سجاد مردانی با این مدال طلای ارزشمند، 10 امتیاز را به اندوخته های خود در رنکینگ المپیک اضافه کرد.

در این وزن 19 تکواندوکار حضور داشتند.

نصیرفرازنده مهر بعنوان مربی و مهران نصرآبادی بعنوان مربی بدنساز در کنار این 2 هوگوپوش حضور داشتند.

2 ملی پوش کشورمان بامداد سه شنبه (30 دی ماه) به ایران بازخواهند گشت.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها