jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۰۷۰۶   ۲۸ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۳

جام جم ورزشی: در اولین دیدار هفته نوزدهم سری آ، امپولی میزبان اینتر میلان بود.

تساوی و توقف اینتر در مقابل امپولی +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در دیدار نخستین دیدار هفته نوزدهم سری آ ایتالیا و از ساعت 20 و 30 دقیقه اینتر میلان در مقابل امپولی قرار گرفت. این دیدار که در ورزشگاه کارلو کاستلانی برگزار شد در نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه یافت. در نیمه دوم هر دو تیم بازی پایاپای را به نمایش گذاشتند و در نهایت این مصاف با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. اینتر میلان تحت هدایت مانچینی در دو بازی آخر در مقابل یوونتوس موفق به کسب تساوی شد و در مصاف با جنوا به برتری دست یافت. در جدول سری آ یوونتوس با 43 امتیاز در صدر و اینتر میلان با 26 امتیاز در مکان نهم قرار دارد. در ادامه هفته نوزدهم و از ساعت 23 و 15 دقیقه رم رده دومی در مقابل پالرمو قرار می گیرد. در دیگر دیدار اس رم و پالرمو به تساوی یک بر یک رسیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها