jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۶۰۲۹۲   ۲۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۶

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو که به تازگی سومین توپ طلای فوتبال دنیا را برده به همراه پسرش در یک برنامه تلویزیونی زنده در یکی از شبکه های سراسری پرتغال حضور یافت.

گریه های پسر رونالدو در یک برنامه زنده تلویزیونی +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو جونیور پسر چهار ساله کریستیانو رونالدو در حالی که لباس اسپایدرمن را پوشیده بود به همراه پدرش در این برنامه شرکت کرد اما هنگامی که رونالدو مشغول مصاحبه با مجری برنامه بود جونیور کوچک به ناگاه بهانه گرفت و شروع به گریه کردن کرد. کریستیانو در حالی که او را آغوش گرفته بود چیزهایی در گوشش زمزمه کرد و او را می بوسید. حضور جونیور چهار سال در این برنامه بیشتر از پدرش که اخیرا برترین بازیکن سال جهان شده مورد توجه قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها