jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۹۵۹۵   ۲۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو با چهارمین زن زندگی خود هم نساخت. اخبار رسیده حاکی از آن است که رونالدو از نامزد روسی اش ایرینا شایک جدا شده است.

کریستیانو رونالدو با چهارمین زن زندگی اش هم نساخت

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از 101greatgoals ، کریستیانو رونالدو از نامزد غیر رسمی خود یعنی ایرینا شایک که اهل روسیه است جدا شد. این خبری است که پس از مراسم توپ طلای 2014 دهان به دهان چرخید. رونالدو سال گذشته به همراه ایرینا در مراسم توپ طلا شرکت کرد اما غیبت سوال برانگیز شایک 28 ساله در مراسم امسال این شائبه ها را به وجود آورد که این دو به رابطه چهار ساله خود پایان داده اند. در حالی خبر جدایی رونالدو از شایک به گوش می رسد که در ابتدای سال میلادی جدید حتی خبر ازدواج آنها دهان به دهان می چرخید و حتی سه هفته پیش این دو تعطیلات خود را در دبی با یکدیگر سپری کرده بودند.

احتمال می رفت که شایک به دلیل مشغله های فراوانش در دنیای مد نتوانسته در مراسم توپ طلای امسال شرکت کند اما زمانی که شایک در هیچکدام از شبکه های اجتماعی این اتفاق را به رونالدو تبریک نگفت و حتی اظهار نظری در اینباره نشد کم کم مشخص شد که خبر جدایی این زوج سرشناس از یکدیگر صحت دارد.

ایرینا چهارمین زن زندگی کریستیانو رونالدوی 30 ساله محسوب می شد. رونالدو با هیچ کدام از نامزدهای قبلی خود نیز نماند که معروف ترین آن جمارز بود. گفتنی است رونالدو از ازدواج قبلی اش که هیچ گاه هویت آن زن مشخص نشد یک پسر پنج ساله به نام جونیور دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر