jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۹۴۷۴   ۲۴ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۰

جام جم ورزشی: دوشنبه شب مراسم معرفی برترین های فوتبال جهان در سال 2014 در زوریخ سوئیس برگزار شد که سهم رئالی ها چهار جایزه با ارزش بود.

جایزه باران در تمرینات رئال مادرید + [مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دوشنبه شب کریستیانو رونالدو جایزه برترین بازیکن جهان در سال 2014 را دریافت کرد. خامس رودریگوئز جایزه گل زیبای سال یعنی فرانس پوشکاش را برد. سرخیو راموس و تونی کروس دو ستاره دیگر رئال نیز به دلیل حضور در تیم منتخب جهان تندیس گرفتند.

البته کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید هم در میان سه مربی برتر جهان قرار گرفت اما در نهایت جایزه را به یوآخیم لو واگذار کرد.

تمرینات رئالی‌ها دیروز در کمپ اختصاصی این تیم در والدبباس برگزار شد و ستارگان مادریدی جوایز خود را با خود به محل تمرین آوردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر