jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۵۸۱۵۴ ۲۱ دی ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

زن رمال با فریب قربانی ساده‌لوح خود و به بهانه دور کردن اجنه از او و خانواده‌اش و درمان بیماری، زن جوان را 900 میلیون تومان سرکیسه کرد.

به گزارش جام‌جم، چندی پیش زنی با حضور در پلیس آگاهی استان قم از زنی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد و گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتار همسرم شدم. بعد هم پی بردم او قصد ازدواج با زنی را دارد. قدرت تحمل این موضوع را نداشتم و دنبال راهی برای تغییر تصمیم شوهرم بودم. موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم که او پیشنهاد کرد سراغ یک رمال بروم تا با خرید نسخه‌های خوشبختی، شرایط زندگی‌ام را تغییر دهم.

وی ادامه داد: با حضور در خانه زن رمال او مدعی بود با ارواح در ارتباط بوده و می‌تواند غیب‌گویی کند و سرنوشت زندگی‌ام را تغییر دهد تا دیگر شوهرم تصمیم به ازدواج دوباره با هیچ زنی نگیرد. هر بار که سراغ زن رمال می‌رفتم از من پول می‌گرفت و نسخه‌های خوشبختی برایم می‌نوشت و این کار هشت ماه به طول انجامید.

شاکی یادآور شد: او تهدید می‌کرد که رفت و آمدم به خانه او را نباید کسی متوجه شود در غیر این صورت فرزند و خانواده‌ام به دست اجنه کافر شده و کشته خواهند شد. برای این که این حادثه رخ ندهد هر بار پول بیشتری در قبال نسخه‌هایی که برایم می‌نوشت می‌پرداختم. حتی خانه پدری‌ام را هم فروختم و پول آن را به زن رمال دادم. او در این چند ماه 900 میلیون تومان از من پول گرفت، اما نسخه‌هایش هیچ تاثیری نداشت و وضع زندگی‌ام هر بار بدتر می‌شد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم در این باره به جام‌جم گفت: با تشکیل پرونده قضایی تحقیقات برای دستگیری متهم زن آغاز شد تا این‌که او، زمانی که شبانه قصد وارد شدن به خانه‌اش را داشت، دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی اظهارات متناقضی را بیان کرد تا این‌که در مواجهه حضوری با شاکی اعتراف کرد با نوشتن نسخه‌های دروغین از او کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ مهدی قدمی افزود: متهم با کمک دوست مشترکی که با شاکی داشت اطلاعات خانوادگی او را کسب کرده و در جلسات با اشاره به این اطلاعات، مدعی بود از گذشته و آینده زن جوان اطلاع دارد و برای درمان بیماری خواهر شاکی نیز پول گرفته بود.

وی در پایان از افرادی که در دام متهم گرفتار شده‌اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی قم شکایت خود را مطرح کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر