jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۹۳۶   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

جام جم ورزشی: در میان تمام جوایزی که کریستیانو رونالدو این روزها به دست می آورد عنوان دارنده بهترین مدل موی سال نیز بسیار جالب است.

یک عنوان جالب برای رونالدو: بهترین مدل موی سال!

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو بهترین مدل موی سال 2014 را دارد، این نتیجه ای است که از نظرسنجی سایت گل به دست آمده. رونالدو در خلال برگزاری جام جهانی 2014 برزیل مدل موی خود را سه شکل مختلف درآورد و از "مو قشنگ" های جام بیستم بود.

پس از کریستیانو رونالدو نام آندره آ پیرلوی ایتالیایی قرار گرفته، بازیکنی که در یوونتوس بازی می کند. نیمار ستاره برزیلی بارسلونا نیز در رده سوم قرار دارد.

‏20 نامزد این فهرست که خوانندگان سایت گل می توانستند به آنها رای بدهند، توسط دنیل جانسون، ‏آرایشگر سرشناس که موی بسیاری از ستارگان دنیای فوتبال از جمله ماریو بالوتلی را اصلاح می کند، ‏انتخاب شده بودند. بالوتلی به همراه گرت بیل در این رای گیری ششم شد. ‏ در این رای گیری 37458 نفر شرکت کردند.‏

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها