jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۹۳۶   ۲۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

جام جم ورزشی: در میان تمام جوایزی که کریستیانو رونالدو این روزها به دست می آورد عنوان دارنده بهترین مدل موی سال نیز بسیار جالب است.

یک عنوان جالب برای رونالدو: بهترین مدل موی سال!

به گزارش جام جم ورزشی ، کریستیانو رونالدو بهترین مدل موی سال 2014 را دارد، این نتیجه ای است که از نظرسنجی سایت گل به دست آمده. رونالدو در خلال برگزاری جام جهانی 2014 برزیل مدل موی خود را سه شکل مختلف درآورد و از "مو قشنگ" های جام بیستم بود.

پس از کریستیانو رونالدو نام آندره آ پیرلوی ایتالیایی قرار گرفته، بازیکنی که در یوونتوس بازی می کند. نیمار ستاره برزیلی بارسلونا نیز در رده سوم قرار دارد.

‏20 نامزد این فهرست که خوانندگان سایت گل می توانستند به آنها رای بدهند، توسط دنیل جانسون، ‏آرایشگر سرشناس که موی بسیاری از ستارگان دنیای فوتبال از جمله ماریو بالوتلی را اصلاح می کند، ‏انتخاب شده بودند. بالوتلی به همراه گرت بیل در این رای گیری ششم شد. ‏ در این رای گیری 37458 نفر شرکت کردند.‏

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر