jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۱۰۰   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۲

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ایتالیا را اینجا ببینید.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی ایتالیا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته یوونتوس با اینترمیلان در هفته هفدهم سری آ ایتالیا مساوی کرد. این نخستین بازی هر دو تیم در آغاز سال جدید بود. در این دیدار یوونتوس با گل دقیقه 5 ته وز پیش افتاد اما ایکاردی در نیمه دوم کار را به تساوی کشید. البته میلان هم در ابتدای سال جدید مغلوب ساسولو شد که بسیار غیر قابل پیش بینی بود.

روزنامه کوریره دلو اسپورت جبا تیتر "یووه متوقف شد، رم -1" نتایج دیدارهای شب گذشته را پوشش داده است. با تساوی یوونتوس و اینتر، اختلاف در صدر جدول اکنون به یک امتیاز کاهش پیدا کرده است:


"حال خوشحالی گارسیا؟" تیتر اصلی نشریه تورینی توتو اسپورت است که توقف یووه و پیروزی رم را به مسائل داوری ربط داده است:

گاتزتا دلو اسپورت تیتر زده:" اینتر رسید، یوونتوس متوقف شد" این نشریه همچنین گل جنجالی رم مقابل اودینزه را یک گل "روح مانند" توصیف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر